HYBRYDA


Galeria w domu, Hybryda, Kasia Piotrowicz, Koło Naukowe Malarstwa ASP Katowice


SUPERWYSTAWA o SUPERMIESZANCE w SUPERMIEJSCU w ramach SUPERFESTIWALU
23.11 – 4.12.2012

Facebook

Galeria w/z Domu oraz Koło Naukowe Malarstwa (Hybryda nr 1) mają przyjemność ogłosić coś czego jeszcze nie było, skrzyżowanie wszystkiego z wszystkim innym – wystawę w ramach Student Art Festiwalu (Hybryda nr 2). Egzotyczny Mix złożony ze studentów zaproszonych do udziału w projekcie oraz studentów wybranych w drodze konkursu, prezentuje prace oscylujące dookoła tematu Hybrydy (Hybryda nr 0). Nastąpi skrzyżowanie spraw poważnych, ciężkich i egzystencjalnych z tymi nieco lżejszymi, a nawet z tymi, gdzie wkradła się zabawa (Hybryda nr 3).

Wernisaż odbędzie się 23-go listopada w Hotelu Śląskim. Tradycyjnie, zgodnie z manifestem założycielskim Galerii w Domu, podczas wernisażu odbędzie się koncert. Hotel to przestrzeń trudna i fascynująca, dlatego właśnie tam, przy sąsiedztwie elektroniki, będą rozbrzmiewać instrumenty klasyczne (Hybryda nr 4).

Otwarta formuła wystawy nie pozwala na powiedzenie więcej – możliwe, że zostanie stworzone coś nowego i jeszcze bardziej niespodziewanego, w tym JAKIŚ WOSKOWY HAPENNING z okazji Andrzejek NA PRZYKŁAD.
No nic. Czule zapraszamy. Jak zawsze.

event

Za literki, słowa i przecinki odpowiada Anna Hora.
Za projekt plakatu Kasia Piotrowicz.
♥ ♥ Dziękujemy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz